O firmie

Szanowni Państwo!

AT studio PROJEKT  to biuro projektowe z Siedlce. Działamy na polskim rynku od 2002 roku.

W czasie prowadzenia działalności biuro wykonało prace dla wielu klientów prywatnych, firm i instytucji.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz do bliższego zapoznania się z naszą firmą. Jestem przekonany, że czas spędzony na przeglądaniu strony z aktualnym zestawieniem projektów gotowych Pracowni zaowocuje nawiązaniem kontaktu i podjęciem współpracy.

Służymy Państwu radą i pomocą. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące projektów oraz spraw technicznych i formalnych związanych z budową domu.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu:

 • Projekty domów jednorodzinnych murowanych

  at-129    dom nowoczesny z garażem W4-001

 • Projekty domów jednorodzinnych drewnianych

 dom drewniany nowoczesny   dom drewniany z baladom z bala drewniany

  • Projekty budynków użyteczności publicznej – budynki dla biznesu
  • Budynek Hotelowo – Restauracyjny

  dom weselny hotel restauracja

 • Budynki Handlowo Usługowe

budynek handlowo usługowy    budynek handlowo usługowy z magazynemprojekt stacji diagnostycznej

  • Budynek Usługowo-mieszkalny

  AT-148 ELEWACJA 1

 W katalogu projektów znajdziecie Państwo również projekty budynków handlowo-usługowych, hoteli, restauracji, projekt domu weselnego, projekt stacji diagnostycznej, projekt warsztatu samochodowego, projekty domów letniskowych, projekty budynków gospodarczych i garaży.

Wszystkie budynki przedstawione w naszym katalogu są zaprojektowane na zamówienie klientów, którym nie udało się wybrać projektu z obecnych już na rynku katalogów domów typowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu domy z naszego katalogu będą przyciągały Państwa uwagę.

Dla tych z Państwa, którzy nie znaleźli odpowiedniego projektu w katalogu, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną cenowo ofertę na projekty indywidualne.

W nadziei, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom, a wybrany projekt będzie już wkrótce realizowany, życzymy Państwu samych ciepłych i pięknych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze w swoim nowym domu.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Ryś